Карантинити без гарячої води: одразу в кількох районах Києва розпочалося тестування тепломереж
Одразу в кількох районах столиці розпочалося традиційне тестування тепломереж. Через це кияни залишилися без гарячої води. І це попри обіцянки столичної влади не вимикати гарячу воду в будинках на час карантину. Люди обурюються, чиновники — виправдовуються. ТСН вислухала і тих, і інших.
20:25, 14.05.2020
Дивіться також