Поселення ромів виявили правоохоронці під час рейду на херсонському сміттєзвалищі
Під час рейду на смітнику у Херсоні правоохоронці виявили поселення. Три місяці тому кілька родин ромів із Закарпаття оселилися тут. Серед них 7 дітей і 18 дорослих. Збудували собі містечко з того, що знайшли на звалищі. Дорослі розповідають, що разом із дітьми приїхали на заробітки: сортувати сміття.
22:01, 14.05.2020
Дивіться також