У Житомирській області за добу зафіксували лише 5 нових випадків коронавірусу

У Житомирській області - позитивний рекорд. Там тих, хто одужав, більше, ніж тих, хто захворів. За добу зафіксували лише 5 нових випадків коронавірусу. Водночас 42 пацієнти з COVID-19 отримали довідки, що здолали недугу. Така тенденція в області тримається вже кілька днів. Медики сподіваються, що пік захворюваності позаду.

12:32, 15.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся