На Львівщині коронавірусом інфікувалося майже дві сотні лікарів: як в області захищають медиків

Спалах у Львівській лікарні швидкої допомоги - там коронавірус виявили в 56-х працівників, четверо з них одужали. Десять - в інфекційній лікарні, решта лікуються вдома. Загалом на Львівщині від початку пандемії інфікувалося майже дві сотні лікарів. Як в області захищають медиків - дізнавалася ТСН.

20:08, 15.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся