Кілька сотень працівників психіатричної лікарні Києва вийшли на протест
Медики вимагають переглянути тарифи, які за кожного пацієнта їм нарахувала Національна служба здоров'я. Йдеться про новий тип фінансування під час другої хвилі медичної реформи. Вона повноцінно мала розпочатись із 1 квітня, за принципом - гроші йдуть за пацієнтом. На одного хворого психіатричного профілю лікарням держава має виділяти сім тисяч чотириста гривень. Однак медики вважають цю суму недостатньою.
13:03, 19.05.2020
Дивіться також