Чому покинуті машини роками гниють у столичних дворах

Сотні покинутих автомобілів виявилися нічийними, власники, яким легше просто забути про напіврозвалену машину, відхрещуються від іржавого майна. Комунальники знизують плечима, мовляв, це не їхній клопіт, а самі кияни вимушені щодня дивитись, як місце, де можна було б припаркувати авто, займає купа непотребу. Марьям Ель Хасан Алі взялася з'ясувати, чому попри обіцянки влади таке вже нерухоме майно досі мозолить око.

19:39, 21.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся