Україна хоче, щоб Москва виплатила компенсації морякам за незаконне утримання за ґратами
Україна позивається до Міжнародного трибуналу ООН через захоплення Росією півтора року тому українських моряків у Чорному морі. Документ надішлють до Арбітражного трибуналу в Гаазі. Дипломати хочуть, щоб Москва виплатила компенсації морякам за незаконне утримання за ґратами. Суму, втім, не розголошують.
17:58, 22.05.2020
Дивіться також