Карантин послаблюється: від 25 травня у Києві відкриють усі ринки та ярмарки
Карантин послаблюється. Від 25 травня у Києві та Харкові мають відкрити метро. У столиці відкриють ринки, а також спортивні та дитячі майданчики. А за тиждень - із 1-го червня - дозволять відвідувати пляжі та зони відпочинку.
07:23, 25.05.2020
Дивіться також