Карантин послаблюється: від 25 травня у Києві відкриють усі ринки та ярмарки

Карантин послаблюється. Від 25 травня у Києві та Харкові мають відкрити метро. У столиці відкриють ринки, а також спортивні та дитячі майданчики. А за тиждень - із 1-го червня - дозволять відвідувати пляжі та зони відпочинку.

07:23, 25.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся