Бунт лікарів: медики столичної клінічної лікарні №9 влаштували акцію протесту через виплати
Медичний персонал інфекційного відділення клінічної лікарні №9 у Києві улаштував бунт - лікарі, медсестри та санітари вимагали пояснити, чому не отримують обіцяні виплати. Акцію протесту проводили всередині самої лікарні, бо покинути переповнене відділення не можуть.
20:07, 25.05.2020
Дивіться також