Українські підземки: як відновлюють роботу метрополітени у Києві, Харкові та Дніпрі

У Києві, Харкові та Дніпрі відновили роботу підземок. За якими правилами тепер громадяни користуються метро та чи багато пасажирів після відновлення руху - у прямому включенні. Незвичний перфоманс до відкриття підземки влаштував оркестр "Київ-Класік"

20:44, 25.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся