Поліцейські голови: у підрозділі, де працювали копи-ґвалтівники, відбувається розслідування

У Кагарлицькому відділку поліції ґвалтували і катували людей. У ніч проти неділі до лікарів звернулася жінка. За попередніми даними слідства, копи позбиткувалися над нею. Двох підозрюваних правоохоронців затримали. Чиї поліцейські голови вже полетіли - у сюжеті.

23:04, 25.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся