Хто заробив на закупівлях солі цієї зими у Києві
Здається, так столичні комунальники працювали цієї аномально теплої зими: снігу майже не було, а майже 400 мільйонів гривень на дорожні роботи таки розтанули! Кличко вже видав перл: гроші не зникли, а придбана сіль для доріг лежить на складах… Та ми усе підрахували і нічого подібного! Хто де вкрав? Солоне розслідування від Анни Чайки.
23:22, 25.05.2020
Дивіться також