Жителі кількох сіл Київської та Полтавської областей пікетували Кабмін: що вимагали
Мешканці Гореничів та навколишніх сіл Київської області вийшли під стіни Кабміну з вимогою дозволити їм створити власну об'єднану територіальну громаду. Селяни запевняють: пройшли всі бюрократичні процедури, провели слухання, але чиновники їх не чують. Переконують, що запропоноване обласною владою об'єднання з сусідньою Білогородкою їм економічно невигідне.
20:30, 26.05.2020
Дивіться також