У пологовому відділені Енергодара померло немовля, його мама – в реанімації
Немовля загинуло, породілля - в тяжкому стані в реанімації. Черговий скандал у лікарні Енергодара. Це вже другий випадок за схожим сценарієм. Напередодні жінка померла, а тіло дитини зникло. Родичі, що постраждали, вимагають ретельного розслідування.
22:18, 26.05.2020
Дивіться також