У Львівській області від ускладнень COVID-19 помер працівник ЗСУ
У Львівській області від ускладнень COVID-19 помер працівник Збройних сил України. Недугу йому діагностували вже посмертно - методом ПЛР. До того чоловіку робили експрес-тест і він був негативний.
17:39, 27.05.2020
Дивіться також