Коронавірус на Рівненському військовому полігоні - COVID-19 виявили у вісьмох артилеристів

Коронавірус на Рівненському військовому полігоні. COVID-19 під час планового тестування виявили у вісьмох артилеристів з Тернопільської області. Втім, недуга, повідомили ТСН в оперативному командуванні "Захід", минає у військовослужбовців безсимптомно. Весь особовий склад протестують на коронавірус, але навчання на полігоні не скасовуватимуть.

09:01, 28.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся