На Прикарпатті жертвами коронавірусу стали ще троє людей

Три нових жертви коронавірусу на Прикарпатті. Усі померлі – чоловіки. Наймолодшому з них 57 років. За добу в регіоні виявили два десятки інфікованих - це ушестеро більше, ніж минулого тижня. Епідеміологи говорять про новий спалах і пов'язують його із пом'якшенням карантину.

12:54, 29.05.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся