Після оголошення Тернополя "червоною зоною" по COVID-19 у місті зчинився транспортний колапс

МОЗ поділило країну на карантинні зони - зелену, жовту, помаранчеву та червону. В останній зоні опинилися Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Буковини. Саме в цих регіонах відсьогодні мали запровадити жорсткі обмеження - зупинити рух громадського транспорту, закрити заклади освіти, ресторани й торгові центри. Але у цих містах цим дуже незадоволені. Міськради обох обласних центрів сьогодні зібралися на позачергові сесії і виступили проти посилення карантину. Обурювалися люди і на залізничних вокзалах, адже тепер потяги там не зупиняються. Яка зараз ситуація на залізничному вокзалі Тернополя - дивіться у прямому включенні.

20:03, 03.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся