Коронавірусна пандемія: в Україні почали розгортати лікарні другої хвилі

В Україні почали розгортати лікарні другої хвилі. А це понад 10 тисяч додаткових ліжок для недужих на коронавірус. У деяких регіонах профільні медзаклади переповнені більш ніж на половину. Про це заявив міністр охорони здоров`я. За словами Максима Степанова, протягом минулої доби COVID-19 підтвердили у 1008 людей. Зо дві сотні довелося шпиталізувати.  25 померли. Найбільше недужих зараз у Львівській, Івано-Франківській, Харківській області та на Буковині.

20:11, 10.08.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся