Кабмін має намір подовжити карантин в Україні до першого листопада
На карантині до першого листопада. У Кабінеті Міністрів заявили про намір продовжити адаптивний карантин. Президент Володимир Зеленський підтримав ініціативу. Під забороною можуть опинитися нічні клуби і масові концерти. Також Уряд планує заборонити в`їзд до України для іноземців з "червоної зони" на 30 днів. Кількість хворих на коронавірус в Україні щодня висока: сьогодні додалося ще 1658 інфікованих. Також до апарата ШВЛ підключили лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко. Їй підтвердили діагноз COVID-19 кілька днів тому.
19:55, 25.08.2020
Дивіться також