В Україні вперше від коронавірусу за добу померло 49 людей
Новий антирекорд. В Україні від COVID-19 за останню добу померло 49 людей. Такої кількості смертей від початку пандемії у нас ще не фіксували. Нових інфікованих - 1974. Рекордне число діагнозів підтвердили у Києві – 220, і у Харківській області - 218. До листопада країну продовжать ділити на зони, залежно від ситуації з коронавірусом. Також Міністр охорони здоров’я Максим Степанов роз’яснив, як працюватимуть школи з першого вересня.
12:18, 27.08.2020
Дивіться також