Уряд подовжив карантин до першого листопада: що під забороною
49 загиблих за добу - це найбільша смертність у нашій державі від початку пандемії. Нових інфікованих - 1974. Рекордне число діагнозів підтвердили у Києві - 220 і у Харківській області - 218. Напередодні уряд продовжив карантин до першого листопада, під забороною - концерти, нічні клуби. Зачиняють і кордони для іноземців. До листопада країну ділитимуть на зони, залежно від ситуації з поширенням недуги.
20:16, 27.08.2020
Дивіться також