Головний педіатр Львова Богдан Остальський помер від COVID-19

33 пацієнтів минулої доби врятувати не вдалося, і серед них - головний педіатр Львова. Богдан Остальський захворів на COVID-19 майже місяць тому, весь цей час лікувався у центрі легеневого здоров`я. Нещодавно йому нібито стало ліпше, але згодом хвороба загострилася. Цьогоріч лікареві мало виповнитися 60.

14:18, 14.09.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся