У Рівненській області міст на дорозі національного значення залатали ганчір'ям
Кофтинами, штанами та куртками - саме так у Рівненській області залатали міст на дорозі національного значення. Переправа, яка з'єднує два райони і веде до Білорусі, стоїть із величезною вибоїною. І це після ремонту, за який заплатили понад 13 мільйонів гривень. Місцеві сміються, водії винуватять ремонтника, а служба автодоріг тим часом шукає підрядника, який зробив неякісний ремонт та зник. Хто придумав залатати вибоїни ганчір'ям - розповімо в ТСН о 19:30.
17:47, 15.09.2020
Дивіться також