У Дніпропетровській області провели спецоперацію з порятунку цуценяти
Шестеро рятувальників для одного цуценяти. У Дніпропетровській області провели справжню спецоперацію, аби визволити чотирилапого з підземелля. Песик гуляв на території приватної садиби у місті Павлоград та раптом впав у покинутий дев'ятиметровий колодязь. Очевидці викликали рятувальників. Дістати цуценя було нелегкою справою. Керівник караулу спустився у підземелля в апараті зі стисненим повітрям. Песик ще й намагався захищатися, тож довелося заспокоювати тварину. Врешті рятувальники мотузками витягли на поверхню обох. Песик не постраждав. Ним тепер опікуються вдячні господарі.
09:17, 24.09.2020
Дивіться також