У Києві сміттєвіз збив і переїхав літнього чоловіка на регульованому пішохідному переході
Смерть під колесами сміттєвоза. У Києві на регульованому пішохідному переході багатотонне авто збило і переїхало літнього чоловіка. На кадрах із камери спостереження видно, як сміттєвоз повільно наблизився до пішохідного переходу. У вантажівки - червоне світло. Потім на зебру повільно виходить пішохід. І щойно він опиняється в сліпій зоні для водія - перед кабіною - сміттєвоз рушає, ймовірно, на жовтий сигнал світлофора. І переїжджає чоловіка. Травми були не сумісні з життям. По приїзді "швидка" лиш констатувала смерть. Шофер сміттєвоза стверджує, що рухався на зелене. А пішохода просто не побачив.
21:12, 12.11.2020
Дивіться також