Священник з Одеської області заспівав під гітару пісню про погані дороги

Священник з Одеської області заспівав під гітару пісню про погані дороги. І навіть зробив відеокліп. Пісню присвятив своїм односельцям та подарував на День Кагарлика – міста, де він кілька разів на тиждень відвідує своїх прочан. Пісня вже стала популярною в Інтернеті, бо автор торкнувся болючої теми не лише для своїх прочан, а й багатьох українців.

08:02, 30.11.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся