У Миколаївській області через пташиний грип закрили на карантин ціле село
Пташиний грип повернувся. На Миколаївщині закрили на карантин село Кандибине. В одному з обійсть загинули всі птахи. Аналіз підтвердив у них вірус пташиного грипу, який, найпевніше, принесли дикі перелітні птахи. Щоб недуга не поширювалася, у Кандибиному знищили майже тисячу голів птиці. А зараз дезінфікують домогосподарства.
19:46, 08.12.2020
Дивіться також