Українські медики вимагають збільшити фінансування медицини та підвищити зарплати

Збільшити фінансування медицини та підвищити зарплати: зранку в Києві та у Львові на акції протестів зібралися медики. Кажуть, що нині отримують втричі менше грошей, ніж мали б. Свої вимоги лікарі вже передали урядовцям та депутатам. Медичний протест – у сюжеті.

17:11, 16.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся