Центр громадського здоров'я: понад 2 тисячі українців вдруге захворіли на коронавірус
Повторне інфікування. Понад 2 тисячі українців вдруге захворіли на коронавірус. Серед них 250 - медичні працівники. Такі дані оприлюднив Центр громадського здоров'я. На відміну від України, у світі статистика повторного зараження в рази менша - офіційно зафіксовано трохи більше 20-ти випадків. Великі українські імунологи пояснюють цифри можливими хибами під час тестування: результати можуть бути як хибно-негативними, так і хибно-позитивними. І закликають випадки повторного COVID-19 детально вивчати.
20:52, 16.12.2020
Дивіться також