У МОЗ розробили поетапний план вакцинації українців від COVID-19
План вакцинації українців від коронавірусу. У МОЗ назвали, скільки триватиме кампанія і хто першими отримає щеплення. Отже, вакцинація планується в чотири етапи: з січня по квітень наступного року вакцину отримають люди похилого віку і лікарі; з квітня по червень – люди із надзвичайно високим ризиком інфікування і ті, хто надає медичні послуги; з червня по вересень провакцинують поліцейських, нацгвардійців; у вересені-березні 2022 року збільшать вакцинацію людей із підвищеним ризиком інфікування і тих, хто виконує функції з підтримки безпеки. Цей план ще не остаточний, кожні два тижні його оновлюватимуть.
20:22, 22.12.2020
Дивіться також