Слизота на київських дорогах: чи безпечно нині виїжджати на власному авто
Затори, численні аварії і непроїзні дороги. Київ та область замітає від самого ранку. На автошляхах - слизота. Синоптики попереджають, що надвечір можливий іще й дощ. Чи безпечно нині виїжджати на власному авто? Чи все ж краще скористатися громадським транспортом – дивіться в прямому включенні.
17:42, 23.12.2020
Дивіться також