У Вінниці створили величезну автоялинку

Із ревом моторів та історією кохання. У Вінниці створили величезну автоялинку. Новорічний флешмоб запустили місцеві активісти. Зібралось понад 500 учасників. Їхали не лише легковими авто, а й вантажівками. Деякі водії свої машини ще й прикрашали гірляндами. Аби побачити автоялинку, усе знімали із квадрокоптера.

08:46, 29.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся