Підготовка до щеплення: у Київській області створять центри для зберігання вакцини від COVID-19
У Київській області створять центри для зберігання вакцини від коронавірусу у наднизькій температурі. Про це на своїй сторінці повідомив очільник комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький. За його словами, центри із холодильним обладнанням, яке дозволяє досягти температури мінус 80, встановлять у Києві або поблизу аеропорту Бориспіль. В Україні вже затвердили план вакцинації. Насамперед щеплення отримають лікарі та мешканці будинків для літніх людей: вже в лютому-березні. А впродовж наступних двох років вакцинувати планують половину населення країни.
17:52, 29.12.2020
Дивіться також