Субсидії по-новому: управління соціального захисту припиняють прийом громадян
Субсидії по-новому. З початку року управління соціального захисту припиняють прийом громадян. А відтак заяву для отримання субсидії відтепер потрібно передати до місцевої громади, поштою або в онлайн через офіційний сайт або у застосунку "Дія". У мінсоцполітики зазначають, що це пов'язано з реформою децентралізації. У громадах вже створені соціальні підрозділи, які повинні будуть такі заяви від людей приймати і не лише для виплати субсидії, а й ще 67 видів допомог. Водночас для тих людей, які вже в програмі, нічого не змінюється.
20:11, 02.01.2021
Дивіться також