Під санкції США потрапили 7 українців

Сполучені Штати запровадили санкції проти сімох українських громадян та чотирьох медіакомпаній. США звинуватили їх у втручанні в американські вибори та російській дезінформаційній кампанії.

20:55, 12.01.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся