У Миколаєві мітингарі проти карантинних обмежень увірвалися до міської ради
У Миколаєві учасники мітингу проти карантинних обмежень увірвалися до міської ради. З обіду протестували і дві години чекали на міського голову. А коли той не вийшов - увірвалися в адмінбудівлю. Яка наразі ситуація в міськвиконкомі, чи пішли вже протестувальники і чи добилися чогось від міської влади – у прямому включенні.
17:17, 26.04.2021
Дивіться також