У Запоріжжі 15-річна учениця місцевої гімназії скоїла самогубство – Секретні матеріали

У передсмертній записці вона розповіла про системні знущання над нею, які відбувалися в навчальному закладі з боку вчителів. Де грань між суворими методами виховання та булінгом? До славнозвісної школи навідався наш регіональний кореспондент та був шокований розповідями інших учнів.  

18:46, 26.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся