Аварія в Одесі: авто від потужного удару розірвало навпіл

Розірвало на дві частини. Аварія, що скидається на фільм жахів, сталася в Одесі. Водій BMW втратив керування, авто вилетіло з дороги, його понесло у стовп і від потужного удару розірвало навпіл. Водій, як сидів за кермом, так і залишився сидіти. Живий. Жодних сумнівів – сьогодні він  може сміливо святкувати другий день народження.

19:31, 26.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся