Аварія в Одесі: авто від потужного удару розірвало навпіл
Розірвало на дві частини. Аварія, що скидається на фільм жахів, сталася в Одесі. Водій BMW втратив керування, авто вилетіло з дороги, його понесло у стовп і від потужного удару розірвало навпіл. Водій, як сидів за кермом, так і залишився сидіти. Живий. Жодних сумнівів – сьогодні він може сміливо святкувати другий день народження.
19:31, 26.04.2021
Дивіться також