У Запоріжжі 4-річний хлопчик випав із вікна у дитсадку

У Запоріжжі 4-річний хлопчик випав із вікна у дитсадку. Це сталося під час вечірньої прогулянки, коли групу, де навчається дитина, вже вивели до павільйону. Як з'ясувалося, хлопця просто забули у приміщенні. За деякий час малюкові, який втомився сидіти в замкненій кімнаті наодинці, вдалося відкрити вікно. Він випав з другого поверху, коли намагався докричатися до вихователів.

20:26, 27.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся