Під Одесою відкрили після ремонту міст через Хаджибейський лиман

Чорне море стає ближчим. Під Одесою відкрили після ремонту міст через Хаджибейський лиман. Три смуги в один бік, три – в інший. Тепер за добу міст може пропустити більше 40 тисяч авто. Тож більше сезонних заторів тут не буде – обіцяють дорожники.

20:01, 28.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся