Кілька міністрів в уряді невдовзі можуть втратити посади

Кілька міністрів в українському уряді невдовзі можуть втратити посади. Такі чутки ходять кулуарами Верховної ради. Здебільшого говорять про це в монокоаліції.  Хто саме полишить міністерське крісло - не називають, бо ще шукають наступників. Подейкують, найбільше претензій нині до міністра оборони. Тим часом в перший день сесії з'ясувалось, що відтепер в раді діють певні обмеження. Журналісти тепер можуть заходити і пересуватись парламентом лише за спеціальними картками.

07:44, 08.09.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся