Банери з боржниками - чиновників оштрафували за поширення персональних даних

Оприлюднили дані і мають сплатити штраф. У Львівській області за поширення персональних даних оштрафували чиновників "Стрийводоканалу" і Стрийської міськради. На початку літа вони вивісили у місті білборди з адресами і сумами боргу містян за воду. Львівський юрист потрактував це як розповсюдження персональних даних, написав скаргу до уповноваженого з прав людини, а той звернувся до суду. Що було далі – дивіться.

20:26, 08.09.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся