Хто краде дорожні знаки у столиці
На Микольській-Слобідці активісти так допекли бізнесменам-будівельникам своїми пікетами та протестами, що на вулиці раптом зникли дорожні знаки. Мовляв, ходити ту не дозволяли, а, отже, йдіть геть. Та ось, несподівано, таємниця знаків розкрилась.
20:09, 14.09.2021
Дивіться також