В Сумах школярів відсьогодні відправили на дистанційне навчання

Школярів Сумської області відсьогодні відправили на дистанційне навчання. Все – через погіршення в регіоні ситуації із захворюваністю на коронавірус і зокрема – великою кількістю недужих  дітей. За даними Департаменту освіти Сумської області, лише у жовтні COVID-19 підтвердили у майже семи сотень школярів.

07:26, 29.10.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся