Забіг на протезах: Українські воїни подолали 'Незламну милю"
Забіг на протезах – незламний півмарафон напередодні, 3 вересня, стартував у Львові. У ньому взяли участь захисники, які на війні втратили кінцівки, а також військові на колісних кріслах. Вони мали здолати дистанцію у сімдесят метрів, організатори назвали її "Незламною милею". Цю відстань здолали п'ятнадцять учасників. Серед них і 12 річна Яна Степаненко, яка 2022 року втратила обидві ноги під час обстрілу Краматорського вокзалу. Мати дівчинки під час тієї російської атаки теж втратила ногу. Нещодавно мати з донькою повернулася зі США там їм встановлювали протези, а далі тривала реабілітація. Загалом у півмарафоні взяли участь дві тисячі учасників - професійних спортсменів та любителів.
13:23, 04.09.2023
Дивіться також