ПОВНИЙ ГАПЛИК! Москва лишилася БЕЗ БЕНЗИНУ. НПЗ розбили в ПОПІЛ. НОВІ УДАРИ добʼють остаточно

UA — Росія зіткнулася з новою проблемою після ударів по нафтовій інфраструктурі. Московський НПЗ, який забезпечує паливом столичний регіон, припинив роботу щонайменше до наступного року. На цьому тлі зростають ризики дефіциту бензину та нових перебоїв із постачанням пального. Кремль намагається захистити вцілілі об’єкти та поспіхом посилює ППО, знімаючи комплекси навіть з інших напрямків. Тим часом Україна отримує нові засоби ураження, здатні змінити ситуацію далеко за межами лінії фронту. Деталі — у нашому матеріалі. RU — Россия столкнулась с новой проблемой после ударов по нефтяной инфраструктуре. Московский НПЗ, который обеспечивает топливом столичный регион, прекратил работу как минимум до следующего года. На этом фоне растут риски дефицита бензина и дальнейших перебоев с поставками топлива. Кремль пытается защитить оставшиеся объекты и спешно усиливает ПВО, снимая комплексы даже с других направлений. Тем временем Украина получает новые средства поражения, способные изменить ситуацию далеко за пределами линии фронта. Подробнее — в нашем материале. #новини​ #новиниукраїни #актуальніновини
18:21, 24.06.2026
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся