СБУ позбавила Москву останнього пального! Фламінго влаштували ПЕКЛО в глибокому тилу РФ / Романенко
UA - Українські далекобійні "Фламінго" рознесли завод “Іскандерів” у Волгограді. Тим часом СБУ повторно уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву і забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря. Наслідки ударів коментує військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко #єдиніновини
RU - RU - Украинские дальнобойные “Фламинго” разнесли завод “Искандеров” в Волгограде. Тем временем СБУ повторно нанесла удар по нефтеперекачивающей станции “Второво”, которая снабжает топливом Москву и обеспечивает поставки нефтепродуктов на экспорт через порты Балтийского моря. Последствия ударов комментирует военный эксперт, генерал-лейтенант в отставке Игорь Романенко #єдиніновини
#новини #новиниукраїни #єдиніновини
14:20, 27.06.2026
Дивіться також