Столичний Південний міст може впасти
Причина - неконтрольоване вимивання піску поблизу переправи. Копають з 2006 року і упродовж цього часу власники незаконного піщаного бізнесу намили мільйони тон. Це призвело до утворення ям на річковому дні, а по мосту поповзли тріщини.
19:15, 20.09.2017
Дивіться також