Асоціація перевізників Київщини проводить акцію протесту під стінами обладміністрації
Від самого ранку вони полишили свої маршрути та зібралися під стінами обласної адміністрації на площі Лесі Українки. Погрожували навіть підпалити автобус, аби влада дослухалася до їхніх вимог. Працівники хочуть, аби влада їм нарешті почала відшкодовувати перевезення пільговиків у маршрутках. Друга вимога – боротьба із нелегальними перевізниками.
12:38, 05.04.2017
Дивіться також